Передісторія проекту «Географічні Четверги». За лаштунками про заснування

7 жовтня стартував новий сезон Географічних Четвергів, ми розглядали мистецтво епохи Ренесансу в Італії. Після серпнево-вересневої перерви публіка знову повернулася до віртуальних мандрівок. Дійсно, день видався вдалим і для організаторів, і для публіки. Цікавий факт дав про себе знати трохи пізніше. Після здійснення необхідних кроків для створення групи «Географічні вечори: віртуальні мандрівки країнами та культурами» здійснювався пошук фотографій.  Проект існував і до його появи, а точніше, переїзду до Literatur Cafe. От така світлина нагадала, що саме 7 жовтня 2009 року був проведений перший вечір такого віртуально-мандрівного характеру. Сентиментальна риса далася взнаки, тому фотографія була знята на камеру мобільного телефону. Темою того вечору були мовні бар’єри, їх подолання. Гостем того вечору був Брендон, який є представникомКорпусу Миру (Piece Corp.). Сприяли об’єднанню різних мов і культур декоративні матеріали і будівля. А вечір проводився в Німецькому народному домі, за підтримки центру Буковинознавства, міжнародного відділу ЧНУ. Хто хоч раз мав нагоду відвідати Німецький народний дім зможе уявити розташування стільців (лавиць-стільців) по колу (чи щось схоже на коло). Позаду був стіл. Тарілки з печивом, цукерками, чай – зелений і чорний, кава… Все для любителів брати участь в інтелектуальних дискурсах. Вечір тривав 2 години, тому мала бути перерва, яка була створена не тільки для втамуванняспраги, а й для кращого знайомства одне з одним.Важко перерахувати ту кількість людей, які були задіяні. Це було започаткування того майбутнього Viribus Unitis проекту. Коло стільців, ближче до центру, розмістили цей символ-стіл. Прапорці різних країн, багато листівок і проілюстрованих книжок, а у вазах осінні квіти і листочки… Це було заснування нового самостійного проекту, а передував йому інший, відмінний за своєю суттю і ідеєю…. Sprach Caf?… (продовження в частині #2 http://k-kelti.vkursi.com/733.html).

9 коментарів

Антон Шкуро
А спочатку була кава.

Крістіна Кельті
Саме так, не дарма у кіно образ чашечки кави асоціюють з натхненням.
Микола Костинян
не розкривай усіх таємниць, Крістіно!
має ж залишитися якась загадковість?:)
Крістіна Кельті
Дякую за пораду:) Там ще лишилося що розкривати:)))
Святослав Вишинський
Можливо, проект «Sprach Cafe» має сенс продовжуватись у своєму визначальному задумі (мовному, а не культурному)? Щонайменше стосовно країн, мови яких можна вільно вивчати в Чернівцях.
Марта Мельник
проводиться також подібний проект Cafe EinStein і культурному центрі Gedankendach в 6 корпусі університету! там також дуже цікаво…
Володимир Карагяур
Погоджусь Святе э ще дуже багато тем, наприклад про Зімбабве…
Крістіна Кельті
Свят мав на увазі не про Зімбабве, а про мови, якими можна говорити. Дякую Свят, думаю, що після висловлених думок варто подумати над поверненням.
Крістіна Кельті
Cafe Einstein пстосується німецькомовної культури. Працюємо зараз над кооперацією.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте