Крістіна Кельті
Рейтинг
+13.82
Сила
40.45

Крістіна Кельті

k-kelti

avatar
погоджуюсь, а мені афішка дуже подобається=)
avatar
я вважаю неправильним таку інтелектуальну працю розсилати по соціальним мережам, її мають цінувати, вона являє собою мистецькі цінністьі заслуговує бути на належному рівні і на належному місці.
avatar
Я вказала джерело вище=) «Переклад з німецької: Крістіна Кельті. (Europa erlesen Czernowitz, Wieser Verlag)». Наскільки я знаю, то мій переклад з німецької є першим. Упорядником даного видання є Петро Рихло. Книга містить ряд матеріалів, які взяті і з особистих щоденників письменників, таке зібрання також заслуга упорядника _Петра Рихла.
avatar
переклади двох листів можна було прочитати у друці і в моєму блозі на вкурсі. Надалі слідкувати за моїми перекладами буде можливість стане легше, так як цьому буде присвячений окремий ресурс. А от переклади сучасних авторів вже потребують їхньої згоди (ну і моєї=) тому, думаю, що такі речі вже виставлятимуться частково для ознайомлення.
avatar
дякую! приємно це чути, бо бачу, що є зміст і в подальшому ділитися такими речами=)
avatar
я живу в Чернівцях, які є Czernowitz і моє оточення не ходить п*яним по площах, не свариться матом (принаймні при мені), а тому я вважаю, що МИ НЕ Є МІФОМ. Чим більше таких МИ буде ставати, тим швидше станеться міф про відсутність культури у нашому місті. Звісно, ут є дві сторони медалі, як і всюди. Я вивчала явище мультикультуралізму і можу поділитися деякими тезами стосовно цього явища у окремому пості (явище мультикультуралізму на прикладі Німеччини, де мультикультуралізм вважається мертвим). Вважаю, це допоможе висвітлити деякі аспекти цього явища.
avatar
Архітектура в нас не позичена=) віддавати її не треба, а щодо відсутності культури, не можу погодитись. Чернівці завжди були українським взірцем поліетнічності та явища мультикультуралізму. Звісно, ця культура не може бути присутньою всюди, так вона і в європейських країнах не всюди присутня. Тепер не сперечаються про Карла Крауса, але доста і інших тем, варто згадати хоча б числення книжкові презентації. Книгарень і кав8ярень нам, як і раніше, не бракує=)
avatar
Святославе, я можу тепер порівнювати і скажу, що наші Чернівці дуже навіть європейські, а от що ми під цим розуміємо — інше питання.
avatar
Не можу не погодитись. Міжлюдські відносини тому так і називаються, бо вони існують між людьми. Може скоро введуть якийсь неологізм типу онлайнові, міжфейсбукові, міжвкурсівські…
avatar
Погоджуюсь=) в нас не так багато хороших поліглотів) А діалекти зараз поширюються все більше, бо в університет інавчаються з області (переважно). то і не дивно, що вони привносять своє у мову. Хочеться чути гарну і літературну мову. Це проблема багатьох країн.
avatar
у минуле завжди важко повертатися, бо нема куди. А я хочу постійно повертатися в Чернівці=)
avatar
Мені це видається схожим на іншомовні конструкції. Доконаний стан (перфектні часи), де якраз допоміжними словами є бути та мати. Иоже вони аматори-поліглоти?=)
avatar
а як щодо заниженої самооцінки? В таких випадках людина не думає, що вона краща за інших. Депересивні стани та ін. Прикладів багато.
avatar
якщо говорити про це як про аксіому, то і себе не варто забувати. Як всі такі, то і ми до всіх належимо. Чи це принцип всі такі, а я інакша/інакший?
avatar
якщо тобі полегшає, не тобі одному. Така частина суспільства існувала і буде існувати, але ж кажу, зверни увагу на іншу частину. Не все суспільство складається з таких! От я вважаю тебе розуміючим=)
avatar
а чи варто з такими спілкуватись? в першу чергу треба мати власну гідність. В світі багато людей, і всі вони різні. І серед них є розуміючі, є толерантні, є цікаві та мудрі. Неприємно, що не подивляться в очі, але то їх проблема та їх комплекси. Дуже гарно підкреслено, ЇМ ТАК ЛЕГШЕ!!! І вони мають право на будь-яку поведінку, бо це їхнє життя. Тож зустрічаймо щирих та розуміючих=)такі є, я точно це знаю=)
avatar
хочу наголосити, що мова йде не про обговорення стосунків між статями, а саме про одну з тем курсу «Сексологія та сексопатологія», тому обговорювати там є що.
avatar
такі паради мені уявити важко=) воно і на краще=) Дякую за таку гарну пораду, не відмовлюся від прочитання хорошої книги. Я бажаю, щоб суспільство створювало Культуру.
avatar
цікава ідея! правда, не уявляю, як та площа може вмістити 3 тис. людей, але вартує приєднатись=)
avatar
це має бути дуже цікаво! Старатимусь з*явитись на такий захід=)